مصرف نبات موجب کاهش و تسکین درد معده و همچنین درد ناشی از انقباض ماهیچه‌ها می‌شود. نبات داغ برای کاهش درد کمر، تسکین درد پشت، بهبود پا درد و رفع درد‌های ناحیه شکم بسیار مفید و موثر است.

مطالعات گوناگون نشان داده اند که اب آلوئه ورا می تواند با تحریک ایمنی سلولی و مایعات بدن به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کند. برخی از خواص آب آلوئه ورا به شرح زیر است:

خواص ریشه قسنی و میزان مصرف آن : در گویش کرمانجی به گیاه دارویی باریجه، قسنی اطلاق می شود. از ریشه این گیاه ماده ای استخراج می شود که خواص زیادی دارد. این مطلب خواص ریشه قسنی را مورد بحث قرار می دهد.

کنسرو برگ مو یکی از انواع روش های نگهداری برگ مو است که می توانید برگ موها را زمان طولانی بدون خراب شدن نگه دارید، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه کنسرو برگ مو در ادامه با ساعد نیوز همراه باشید.

کلسیم در روند رشد و تحکیم استخوان های بدن نقش بسزایی دارد. بهترین منبع تأمین کننده کلسیم مورد نیاز بدن شیر است. عده ای از افراد به موجب آلرژی، عدم تحمل لاکتوز و پیروی از رژیم غذایی گیاه خواری از مصرف محصولات لنبی به ویژه...

فلفل سیاه که نام دیگر آن پادشاه ادویه ها نیز هست از آن ادویه های تند و تیز و طعم دهنده های پر طرفدار است که در زمره ادویه جات محبوب هر کدبانوی آشپز جایگاه ویژه ای داشته و با بسیاری از غذاها و ادویه ها هارمونی است.

پوست میوه لیمو ترش روی دردهای مفصلی تاثیر خاصی دارد از آنجا که بخشی از خواص لیموترش در پوست آن قرار دارد، بنابراین بهتر است به جای دور ریختن از آن استفاده کنید و با روش‌هایی که در ادامه خواهیم گفت از آن برای درمان درد...

نوشیدن مخلوط یک لیوان آب با سرکه سیب از افزایش شدید قند خون جلوگیری می‌کند. این مطلب را بخوانید و با درمان سریع افزایش قند خون و بهترین زمان برای خوردن این معجون آشنا شوید.