۳۰ تابلوی نقاشی مریم حیدرزاده با تکنیک اکریلیک و آبرنگ روی بوم و در سبک‌های ناتورالیسم و اکسپرسیونیسم روی دیوار گالری بهارین در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

گالری‌های تهران در تاریخ ۲۴ دی برخی میزبان افتتاحیه و برخی میزبان ادامه نمایشگاه‌های قبلیشان هستند که گزیده‌ای از ان‌ها را معرفی کردیم. برای حفظ سلامت خود و دیگران هنگام بازدید از نمایشگاه‌ها پروتکل‌های...

قزوین به دلیل وجود مکان های تاریخی زیبا شهری است که توریست های زیادی را به خود جذب میکند، اما به همین جا ختم نمی شود قزوین مهد سوغاتی های متنوع است.

«نیکلاس ماس» زمانی که تابلو نقاشی «زن سالمندی که چرت می‌زند» را خلق کرد ۲۲ سال داشت، اما مهارتی که او برای خلق این نقاشی به کار گرفته است نشان می‌دهد او در همان زمان نیز در خلق تابلو‌های...

زنده‌یاد کامبیز درم‌بخش در سال ۱۳۵۷ به آلمان مهاجرت کرد و سال ۱۳۸۲ به ایران برگشت. آن‌چه پس از بازگشت به ایران بر او گذشت، یکی از نکاتی است که در این گزارش- گفت‌وگو به آن پرداخته‌ایم.

ایران درودی؛ نقاش بزرگ ایرانی درگذشت.شاملو درباره او و نسبتش با مفهوم «آزادی» گفته بود: «تمامی‌ِ الفاظِ جهان را در اختیار داشتیم و/آن نگفتیم که به کار آید/ چرا که تنها یک سخن/ یک سخن در میانه...

استان هرمزگان از استان های جنوبی ایران می باشد. این استان دارای مردم هنرمندی است که صنایع دستی و دست سازه های بسیار خاص و زیبایی تولید می کنند.

در چند روز گذشته یکی از برندهای پوشک بزرگسالان در اقدامی به استفاده از تصویر چهره‌های ادبی و هنری پرداخته و در انتهای مطالبش تبلیغات شرکت خود را آورده که با اعتراض‌هایی همراه شده است.

موزه‌ ملی هنر و ادبیات کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت هفته‌ ملی کودک از ۱۷ تا ۲۲ مهر به شکل رایگان پذیرای خانواده‌ها، کودکان و عموم علاقه‌مندان است.