شناخت شخصیت افراد بر اساس نوع رفتارهایشان به نوعی جالب به نظر می رسد از جالب ترین آن ها نیز شناخت شخصیت از روی دست دادن است.

روان شناس گفت: بزرگترین رازی که بتواند رهاورد شادی را برای ما داشته باشد پذیرش است. اگر پذیرش مشکلات، مسائل، مسیرمان و.. را بپذیریم می‌توانیم شادی بیشتری را برای خودمان رقم بزنیم.

انجام دادن تست های روانشناسی روزنامه ها و مجلات یکی از راه های پی بردن به ویژگی های شخصیتی است تست اعصاب نیز یکی از این تست های روانشناسی است.

استرس مثبت : آیا شما اعتقادی به استرس مثبت دارید؟ چه چیزی زندگی شما را مختل کرده است؟ این نوع استرس زمانی اتفاق می افتد که شما می توانید یک شرایط استرس زای شدید را به یک فرصت برای موفقیت خود تبدیل کنید این کار را استرس مثبت...

مطالعات محققان دانشگاه دیکین استرالیا نشان می دهد که نشستن طولانی مدت در سلامت روان نقش دارد و سبب افزایش اضطراب و افسردگی می شود.

برای خواندن ذهن و احساسات افراد باید چه نکاتی را رعایت کنیم؟ برای شناخت ذهن و احساس افراد باید رازهای اصلی شخصیت شناسی زبان بدن مطلع باشید

مثبت اندیشی یکی از اصول رفتاری مهم است. اما اگر شما آداب مثبت اندیش بودن را رعایت نکنید، ممکن است به روحیه خودتان آسیب های جبران ناپذیر وارد کنید.

طبق آخرین بررسی هایی که انجام شده است، مدیران بر اساس ماه تولد ارزیابی شده اند که شما با استفاده از این ارزیابی می توانید خصایص مدیر مدنظرتان را مطلع شوید.

در این تصویر اگر ۴ نفر می‌بینید یعنی آلزایمر دارید، اگر ۶ نفر می‌بینید در حال گرفتن آلزایمر هستید، اگر ۸ نفر می‌بینید عادی هستید، اگر ۱۰ نفر دیدید یعنی مغزتون مثل ساعت فعاله

تست شخصیت شناسی : شما انسان خوب یا بدی هستید؟ هیچ انسانی بی نقص متولد نمیشود ، کارهایی که در زندگی انجام می دهید و مسیری که در زندگی انتخاب می کنید می توانید شما را تبدیل به یک آدم خوب یا آدم بد کند.

گاها ممکن است رفتار شوهر بنابر دلایلی تغییر یابد و به مرحله ای برسد که حتی حاضر به گفتن رازها و حرف های روزمره خود نیست. در این مرحله چیکار باید کرد؟