کوچینگ سلامت (Health Coaching) چیست؟ کوچ‌های سلامتی نه فقط بر میزان خوراک و تحرک بلکه بر سبک زندگی افراد نیز تمرکز دارند و سعی می‌کنند نتایجی در این زمینه‌ها برای مراجعان به وجود آورند.

با افزایش موارد ابتلا به کووید-۱۹ ناشی از گسترش سویه اُمیکرون در سراسر جهان، نگرانی‌هایی در مورد بازگشت علائم طولانی مدت این بیماری از جمله تنگی نفس، خستگی، مه مغزی، اضطراب و حتی افسردگی مطرح شده است.

عادت خوردن صبحانه سالم بنابر زندگی پرمشغله در جوامع کمرنگ شده است و این در حالی است که خوردن صبحانه مقوی و مناسب می تواند در برابر سکته مقابله کند.

به دلیل خستگی و مشغله فراوان ممکن است در برخی روزها هنگام ظهر اقدام به چرت زدن کنید، به همین دلیل بهتر است از مضرات و عوارض احتمالی خواب ظهر مطلع باشید.

یک متخصص عفونی، با بیان اینکه افرادی که قبلا کرونا گرفته اند و افراد واکسن زده هم امیکرون خواهند گرفت، اما خفیف، تاکید کرد: تاکنون دیده نشده که افراد همزمان به دو سویه کرونا مبتلا شوند، اما این احتمال وجود دارد.

موز نارس و سبز ممکن است در درمان مشکلات گوارشی موثرتر باشد، در حالی که موز رسیده و سیاه شده نشان داده است که به گلبول‌های سفید خون در مبارزه با بیماری و عفونت کمک می‌کند.