سالاد لوبیا چشم بلبلی یکی از سالاد های خاص و خوشمزه است و برای کسانی که دنبال تنوع غذایی هستند یک ایده عالی است، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد لوبیا چشم بلبلی در ادامه با ما همراه باشید.

سالاد تبوله یکی از انواع سالادهای عربی معروف در جهان است که اصالت آن متعلق به کشور لبنان می باشد. این سالاد خوشمزه از کالری پایینی برخوردار است و به همین جهت برای کسانی که به دنبال کاهش وزن و رژیم لاغری هستند بسیار مفید است.

سالاد بادمجان کبابی یکی از انواع سالادهای سرد است که به دلیل داشتن مرغ و بادمجان کبابی در ترکیباتش عطر و طعم دلچسبی دارد و یک وعده غذایی کامل محسوب می‌شود.

ترشی انداختن به منظور استفاده از میوه‌ها و سبزیجات در سایر فصل‌های سال و یا استفاده از آن‌ها به نحوی دیگر است. انواع ترشی با میوه و سبزیجات مختلف هر فصل درست می‌شود. بعضی از ترشی‌ها تکنیک‌های...

گوشت مرغ به خصوص گوشت سینه مرغ جزو مواد غذایی رژیمی محسوب می شود و می توانید از ترکیب آن در انواع غذاها و سالاد های رژیمی استفاده کنید. انواع سالاد رژیمی با مرغ یکی از خوشمزه ترین گزینه ها برای کاهش وزن هستند.

سالاد مرغ و کاهو از انواع سالادهای سرد است که به دلیل داشتن مرغ در ترکیباتش یک وعده غذایی کامل و مغذی محسوب می‌شود.

لابه‌لای برگ‌های کلم نمک بپاشید و آن را برای حدود سه ساعت در دمای محیط بگذارید تا کلمتان کاملا نرم شود و آب بیندازد. درون ظرفی آب، پودر چیلی، سیر، زنجبیل، پیازچه و ترب را کاملاَ با هم مخلوط کنید.

کدبانوها برای خوشمزه تر شدن غذاها از انواع چاشنی ها و سس ها استفاده میکنند. یکی از بهترین سس ها برای طعم خوب غذا سس کلم بروکلی است که طرز تهیه ساده ای دارد.