حتماً شما هم مثل من بارها و بارها این جمله را شنیده‌اید که صبحانه مهم‌ترین وعده غذایی است. یک صبحانه خوب می‌تواند تأثیر خیلی زیادی روی کیفیت روزی که شروع می‌کنیم، داشته باشد. حال اگر در رژیم غذایی سفت‌وسختی...

این تنقلات نه تنها سالم و خوشمزه هستند بلکه هم چنین شامل حداقل ۳ گرم فیبر در هر وعده از موادی مانند میوه، غلات کامل، حبوبات و آجیل می‌باشند که همگی می‌توانند به سلامت قلب و هضم سالم کمک کنند.

شما هم غذاها و سالاد رژیمی در برنامه غذایی‌تان دارید؟ همان‌طورکه می‌دانید شما برای کاهش وزن و تناسب اندام نیاز به برنامه غذایی و ورزش دارید، آن هم غذاهای رژیمی و سالم.اضافه‌کردنِ سالاد رژیمی به برنامه...

ادویه مرغ با گیاهان معطر میتونه باعث شه که هر غذای مرغی، طعم خاصی و فراموش نشدنی به خودش بگیرد. این فقط چاشنی مرغ نیست. میتونید از این چاشنی برای غذاهای مختلف استفاده کنید و از طعم بی نظیر آن لذت ببرید.

معمولاً خمیر پیتزا از آب درست می‌شود، ولی گاهی برای اینکه طعم بهتری داشته باشد شیر و ماست پرچرب نیز در ترکیب آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مقاله قصد داریم طرز تهیه خمیر پیتزا را به طور کامل و مرحله به مرحله...

“سوشی سبزیجات” یک نوع غذای دریایی و البته رژیمی غنی است که در مدت 45 دقیقه آماده سرو می شود. این سوشی با سس سویا و سبزیجات تازه تهیه می شود.

اوتمیل یا همان جو دو سر یکی از خوراکی‌های رژیمی و مقوی است که می‌توانید به عنوان یک صبحانه سریع، سیرکننده و یک وعده پروتئینی میل کنید.

سیب زمینی غذای محبوبی برای همه مردم است ولی در عین حال کالری زیادی دارد، اما شما میتوانید با رعایت چند نکته سیب زمینی کریسپی رژیمی فوق العاده داشته باشید.

سیب زمینی غذای محبوبی برای همه مردم است ولی در عین حال کالری زیادی دارد، اما شما میتوانید با رعایت چند نکته سیب زمینی کریسپی رژیمی فوق العاده داشته باشید.