بعد از مدتی ممکن است متوجه شوید که زندگی مشترکتان دچار یکنواختی شده و دیگر مثل روزهای اول هیجان انگیز نیست؛ اما نگران نباشید میتوانید رابطه را نجات دهید. با ما همراه باشید تا دلایل کسل بودن ازدواج و روش های رفع آن را بیاموزید.

گذشت زمان می‌تواند شدت عشق و علاقه حتی بین بهترین زوج‌ها را کم‌رنگ کند. همسران معمولا وقتی خیلی خسته یا مضطرب هستند، دیگر مانند گذشته به یکدیگر محبت‌ نمی‌کنند. گاهی‌اوقات هم منتظر می‌مانند...

14 حسرت بزرگ انسان‌ها در انتهای راه زندگیهمه انسان ها معمولا یک سری امیدها و آرزوهای یکسان دارند، جالب است بدانید حتی انسان های در حال مرگ هم حسرت های یکسانی دارند، شما میتوانید با استفاده از تجربیات افرادی...

یکی از روش هایی که میتواند باعث افزایش صمیمیت و ماندگاری عشق شود، نوشتن نامه عاشقانه است. برای همسرتان نامه عاشقانه بنویسید عشقی که در دلتان جاری است و شاید نتوانید به درستی به زبان بیاورید با نامه به قلب او برسانید.

عادات صبحگاهی زوج موفق کلید خوشبختی زندگی زناشویی آن ها است زیرا انرژی مثبت این عادت ها تمام طول روز با آن ها همراه است و باعث صمیمیت بیشتر زوج میشود.

خانم ها در زندگی زناشویی می توانند با به کار بردن رازها و سیاست های شوهرداری و برخورد صحیح، رابطه گرم و صمیمی با همسر خود در زندگی مشترک داشته باشند.

برای داشتن ازدواج شاد و زندگی سالم باید معیار هایی برای انتخاب پارتنر خود داشته باشیم، و با شناخت و آگاهی کامل وارد رابطه شویم تا رابطه با شکست مواجه نشود.

ازدواج مهم ترین تصمیم در زندگی هر فرد است اما برخی از افراد به دلیل بی توجهی به نکات کلیدی در این تصمیم، باعث شکست در ازدواج شان می شوند.