رود هیرمند از بلندی‌های کوه بابا در 40 کیلومتری غرب کابل از رشته‌کوه هندوکش در افغانستان سرچشمه می‌گیرد. ...

شهری که نماد سازه های فرهنگی تاریخی ایران است به شهر ممنوعه زنان ایرانی بدل شده است. فعالیت هایی که هر جای ایران آزاد و قانونی است در این شهر ممنوع اعلام شده است و این ممنوعیت های متنوع اعمال می شود.

آکواریوم سی لایف، یکی از بزرگترین آکواریوم ها در اروپاست که می توانید در سفر به استانبول به سراغش بروید. طول راهروی این آکواریوم ۸۳ متر است و به هنگام راه رفتن در آن زاویه دیدی ۲۷۰ درجه ای برای تماشای موجودات دوست داشتنی...

مدیرکل ترانزیت و حمل‌ونقل بین‌المللی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از ممنوعیت سفر به ترکیه تا اطلاع ثانوی خبر داد.

در صورت توجه به صنعت گردشگری سیستان و بلوچستان، طبیعت متنوع و دلربای آن می‌تواند یکی از پربازدیدترین مقصد‌های گردشگری داخلی و خارجی باشد. سواحل بی‌نظیر اطراف چابهار یکی از این ظرفیت‌های بی‌شمار این...

با کی سفر بریم و با کی سفر نریم؟ سوالی که بسیاری از افراد هنگام انتخاب همسفر از خودشان میپرسند و داشتن همسفر خوب از دغدغه های آنها است.

شهر تهران در فصل پاییز جاهای دیدنی بسیار زیبا و جذابی دارد که می توانید برای تفریح یا گرفتن عکس های پاییزی در طبیعت به این مناطق بروید و از منظره زیبای پاییزی لذت برید.

با توجه به ویژگی‌های ایران ظرفیت‌های خوبی برای گردشگری طبیعت در کشورمان وجود دارد. با این وجود رحیم یعقوب‌زاده، کارشناس گردشگری معتقد است چندان توجهی به این ظرفیت بالقوه در ایران نشده است؛ توضیحات بیشتر او...

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مازندران از حضور گسترده مسافران در این استان با هر تعطیلات مناسبتی و البته آخر هفته‌ها خبر داد و گفت: مازندران به دنبال توسعه گردشگری دریایی است اما کشتی تفریحی ندارد.

هر یک از شهرهای ایران دارای آداب و رسوم خاص خودشان هستند و این در حالی است که با کمی گشت و گذار متوجه تنوع بالا سوغاتی در شهرهای ایران خواهید شد.

سرپرست معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه‌ای استان اصفهان گفت: میزان ذخیره سد زاینده رود بعنوان منبع اصلی تامین آب استان اصفهان با کاهش چشمگیری روبروست و حدود ٨۶ درصد آن خالیست.