واتس‌اپ برنامه پیام رسانی است که خود را بسیار ایمن می‌داند و همه پیامها و تماسهای ویدیویی در این اپلیکیشن رمزنگاری سر به سر می شوند که ارتباطات کاربران را غیرقابل رهگیری می‌کند.

بر اساس اعلان جدید واتس آپ، به زودی فقط برای اندروید دارای سیستم عامل ۴.۱ و بالاتر، آیفون دارای iOS ۱۰ و بالاتر و KaiOS ۲.۵.۰ و جدیدتر در دسترس خواهد بود.

آیفون ۱۳ مینی ۱۲۸ گیگابایتی با رنگ مشکی فعلا ۲۵ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان قیمت دارد؛ شما همان ۲۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خودمان درنظر بگیریدش. آیفون ۱۳ با حافظه ۱۲۸ گیگابایتی را هم فعلا دارند ۲۸ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان می‌فروشند

مشتریان اپل در پی تاخیرهای زنجیره تامین و تقاضای قوی، برای دریافت آیفون ۱۳ چند هفته بیشتر باید صبر کنند که یکی از طولانی ترین زمانهای انتظار برای این گوشی در سالهای اخیر خواهد بود.

سال تحصیلی جدید آغاز شده و هنوز بخش قابل توجهی از کلاس‌ های درس به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شود. بنابراین برخی از والدین نیاز دارند تا برای فرزندان خود تلفن‌ های هوشمندی مناسب و به‌صرفه خریداری کنند.

اپل آیفون ۱۳ را که طراحی مشابه مدلهای سال گذشته دارد و در آن به قابلیتهای ۵G و قابلیتهای جدیدی در دوربین و پردازنده تمرکز شده است، رونمایی کرد.

گزارش‌هایی در فضای آنلاین منتشر شده که از افزایش موارد قفل شدن گوشیهای برند رِدمی (Redmi) و می (Mi) شیائومی در کشورها و سرزمینهایی که هدف تحریمهای آمریکا قرار دارند، حکایت دارد.

شرایط وقتی برای نوکیا سخت‌تر شد که پروژه این شرکت در سال ۲۰۱۰ با عنوان «کشنده آی‌فون» به شکست بزرگی برای نوکیا تبدیل شد. در این سال مدیران نوکیا کوشیدند تا با عرضه مدل‌های مختلفی به بازار با قیمتی...