یک سرباز زن اسرائیلی پس از آنکه یک کرم را روی پای خود مشاهده کرد از ترس بر روی زمین افتاد. یک کاربر در شبکه‌های اجتماعی با انتشار این ویدئو نوشت: ببینید چگونه یک سرباز زن اسرائیلی که به عنوان افسر در یگان سیرت متکال...

طاهر شعبانی با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به افزایش شدید قیمت نان فانتزی و برخی اقلام مواد غذایی واکنش نشان داد.

استخراج بیت کوین فعالیتی به‌شدت رقابتی است و ماینرها همواره تلاش می‌کنند تا مصرف انرژی و هزینه انرژی الکتریکی را کاهش داده و توان محاسباتی خود را در شبکه افزایش دهند.

آتش‌نشانی بیشتر از هر حرفه‌ای با آتش، حادثه و خطر سر و کار دارد و سرتاسر پر از خاطراتی است که اغلب تلخ و گزنده‌اند. اما گاهی در دل این حوادث، ماجراهای غیرمنتظره و جالب رخ می‌دهد که کام آتش‌نشانان...

یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که زنان پاهای غلغلکی‌تری نسبت به مردان دارند و نزدیکی قوس پایشان بسیار حساس است، در حالی که پای مردان بیشتر در اطراف انگشتان حساس است.

ثروت باورنکردنی که نصیب پسر جوان شده بود، نتیجه سلفی هایی بود که مدتها پیش از خود ثبت کرده و با ایده ای هوشمندانه از آن استفاده کرد.

تعدادی از نمایندگان مجلس به طرح صیانت از حقوق کاربران فضای رای مثبت دادند، موضوعی که سوژه کارتونی از محمد طحانی در صفحه طنز و کارتون نیشخط در اینستاگرام شد.

روز پدر در مناسبت‌ های جهانی، یکی از ایامی است که مردم به علت جایگاه ویژه مرد، بخصوص پدر، آن را مهم دانسته و به آن اهتمام می‌ورزند.

صدای همسر خانمی سال ۱۹۵۰ در یکی از ایستگاه های مترو انگلستان برای اعلام ساعت حرکت قطار و...ضبط شده بود و بعد فوت او، همسرش هر روز برای شنیدن این صدا به ایستگاه مترو مراجعه میکرد.

یک دستگاه جدید که هنگام خواب درون دهان قرار می‌گیرد، می‌تواند به شب‌های بی‌خوابی ناشی از خر و پف کردن و خرناس کشیدن پایان دهد.