صدای همسر خانمی سال ۱۹۵۰ در یکی از ایستگاه های مترو انگلستان برای اعلام ساعت حرکت قطار و...ضبط شده بود و بعد فوت او، همسرش هر روز برای شنیدن این صدا به ایستگاه مترو مراجعه میکرد.

یک دستگاه جدید که هنگام خواب درون دهان قرار می‌گیرد، می‌تواند به شب‌های بی‌خوابی ناشی از خر و پف کردن و خرناس کشیدن پایان دهد.

حکیم غیاث الدین ابوالفتح عُمَر بن ابراهیم خیام نیشابوری در ۲۸ اردیبهشت ۴۲۷ در نیشابور به دنیا آمد، او به خیامی و خیام نیشابوری و خیامی النیسابوریهم نامیده شده است، از ریاضی دانان، ستاره شناسان و شاعران به نام ایران در دوره...

تا حالا فکر کرده‌اید بستنی چه راه دور و درازی را طی کرده‌است تا به فریزر ما برسد؟ منظورم مسافت نیست، از مسیر تاریخی تکاملی حرف می‌زنم که مخلوط ساده یخ و شیر را به بستنی‌های رنگارنگ امروزی رسانده‌...

ایموجی مشهور اشک شوق در سال ۲۰۲۱ بیشترین استفاده را در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های جهان داشت

طالع بینی چینی با تفسیر خط قلب یا همان خط عشق کف دست می تواند در مورد روابط عاطفی و عاشقی شما رازهایی را بگوید، رازهایی را که در این بخش با ۲۹ عکس مربوط به آن توضیح داده شده است.

کریستف کلمب یکی از جنجالی ترین شخصیت های غرب است. نگاهی دوگانه نسبت به این شخصیت وجود دارد. عده ای او را قهرمان و کاشفی بزرگ می دانند و عده ای دیگر نیز او را مبدع استعمار، آغاز برده داری و کشتار سرخ پوستان می نامند.

در دنیا ماده‌های به مراتب ارزشمندتری از طلا وجود دارد، اما شاید کمتر کسی از آن‌ها اطلاع داشته باشد.